ירדן

טיול בירדן בכלל ובפטרה המכונה "הסלע האדום" בפרט, הוא אחד ממסלולי הטיול המרכזיים של כל תייר בהגיעו לטיול במזרח התיכון.

ירדן היא גן עדן לחובבי ארכיאולוגיה ומקום אידאלי לטיולים רגליים, טיולי שטח וטיולי גמלים, בשל מגוון האתרים הקסומים בה, בין קניונים, נחלים שוצפים ומפלים מרהיבים.

האטרקציה המרכזית היא הטיול לפטרה, העיר הנבטית העתיקה המפורסמת, בשל המבנים המרשימים שלה החצובים בסלע, שהעניקו לה את הכינוי "הסלע האדום". אתרים מרכזיים נוספים הם העיר הרומית העתיקה גראש, שהיא העיר השמורה והיפה ביותר ששרדה בירדן, ואדי רם, שהוא הואדי הארוך ביותר בירדן, כשלאורכו קניונים וערוצים צרים של חול צבעוני, עיר הנופש עקבה עם אתרי צלילה מרהיבים, ובירת ירדן עמאן עם האתרים ההיסטוריים הנמצאים במרכזה.

המגוון של האתרים ואפשרויות הטיול, לצד הכנסת האורחים החמה של תושבי ירדן הופכים את הביקור בירדן לחוויה אמיתית וייחודית.

מוזמנים ליצור עימנו קשר לתכנון הטיול שלכם בירדן, כחלק מהטיול במזרח התיכון או בנפרד.

טיול מאורגן לירדן

ההיסטוריה העברית והישראלית שזורה בשטח של מדינת ירדן. לכל מקום יש משמעות. על קצה מזלג- הר ההר (ג'אבל אהרון), הר נבו, רות המואביה, מעבר הירדן ועוד ועוד. בטיול שנערוך במדינה השכנה נכיר ונטייל במקומות שהם כל כך חשובים וקרובים למדינה ולהיסטוריה הרחוקה והקרובה שלנו אך גם שונים מכל מה שאנחנו

קרא עוד »
טיול יום לפטרה

יום טיול לפטרה

אין לכם הרבה זמן אבל לא רוצים לפספס את מה שיש לפטרה להציע ? נמצאים בחופשה באילת ורוצים לבקר באחד משבעת פלאי תבל? העיר הנבטית האבודה שנתגלתה שוב לפני  200 שנה עכשיו נגישה לטיול פרטי של יום שלם. טיול יום פרטי לפטרה, בקבוצה שבה אתם קובעים את ההרכב ומספר המשתתפים

קרא עוד »

אל הסלע האדום בפטרה

לאלה מבינכם המעוניינים בטיול פרטי ,קצר ותמציתי , באחד משבעת פלאי תבל, העיר הנבטית הקדומה פטרה  ולהנות מנופי המדבר המרהיבים של ואדי רם יש לנו הצעה אטרקטיבית .

קרא עוד »

הסלע האדום והים האדום

אם אתם מחפשים להכיר לעומק ולהתפעל מפטרה העיר הנבטית המדהימה ,נופי בראשית של המדבר בוואדי רם ולבסוף מרגוע ומנוחה בעיר הנופש עקבה שלחופי ים סוף לפניכם הצעה מפתה.

קרא עוד »

טיול מאורגן לירדן הקלאסית

טיול מאורגן לירדן הקלאסית  מכסה את רב האתרים המעניינים והמרכזיים בירדן. בטיול המקיף לירדן נעבור בין הרים נישאים, קינים מצוקים נחלים ומדבר צחיח. לצד כל זה נבקר בירדן  באתרים היסטוריים וארכאולוגיים כשהבולטים ביניהם היא העיר הנבטית העתיקה פטרה והעיר העתיקה גרש. נתצפת מהר נבו אל עבר ישראל ונסייר במדבר האדום

קרא עוד »

פטרה וואדי רם.

עבור אלו מבניכם אשר מעוניינים בחוויית טיול לעיר הקסומה פטרה אחת משבעת פלאי תבל בעולם החדש סיור זה יתאים לכם .ביומיים מרוכזים תהיו לנו הזדמנות לחות ביקור בעיר הקסומה פטרה ולהנות מהנופים המרהיבים של ואדי רם.

קרא עוד »