מצרים

מצרים המדבר הלבן

בסיורינו זה במצרים תהיה לנו ההזדמנות לבקר באתרי התיירות המפורסמים של מצרים . נבקר בפירמידות של גיזה ובספינקס, במוזיאון המצרי, בשכונה הקופטית בקהיר ובשכונת חאן אל חלילי. בחצי השני של הטיול נסייר במדבר הלבן המפורסם .

קרא עוד »

מצרים קהיר לוקסור ואלכסנדריה

שישה ימי טיול בקהיר לוקסור ואלכסנדריה . בסיורינו זה במצרים תהיה לנו ההזדמנות לבקר באתרי התיירות המפורסמים של מצרים . נבקר בפירמידות של גיזה ובספינקס, במוזיאון המצרי, בשכונה הקופטית בקהיר ובשכונת חאן אל חלילי. נבקר במקדש חצפסוט עמק המלכים מקדשי קרנאק ומקדש לוקסור.

קרא עוד »

מצרים פירמידות ושווקים

בסיורינו זה במצרים תהיה לנו ההזדמנות לבקר באתרי התיירות המפורסמים של מצרים . נבקר בפירמידות של גיזה ובספינקס, במוזיאון המצרי, בשכונה הקופטית בקהיר ובשכונת חאן אל חלילי. כמו כן נחקור ונלמד על האדריכלות העתיקה של קהיר האיסלמית והאנדרטאות העתיקות.

קרא עוד »

מצרים קהיר ופירמידות

בטיולינו הקצר במצרים נתמקד בעיר הבירה קהיר וסביבתה. נטייל בפירמידות המפורסמות בגיזה אשר נחשבות לאחד משבעת פלאי העולם העתיק. כמובן שנטייל בעיר הבירה קהיר ונתמקד במוזיאון העתיק במצודת סלאח א דין ונסיים ברובע אל חלילי עם השוק הגדול. הטיול משאיר לנו טעם של עוד ונוכל להמשיך ולטייל במצרים בטיולים נוספים.

קרא עוד »