בעקבות בני המאיה

פרטים ותיאור כללי

 

בטיולינו זה בן ה10 ימים במקסיקו ,הגדולה במדינות מרכז אמריקה, נטייל בין אתרי המאיה המרכזיים נלמד על התרבות העתיקה, נראה מבנים מפוארים, אתרים מרשימים ושרידים שהותירו ממלכות קדומות במקסיקו. כמובן שלא הנפסח על אתר הנופש המפורסם של מקסיקו קנקון. זהו טיול המשלב את כל הקיים במקסיקו, טבע, תרבות ,שווקים, נופים וחופים מרהיבים.

  • מקסיקו סיטי סיור בעיר העתיקה
  • קניון סומידורו
  • סן קריסטובל
  • ציאפאס
  • צאמולה
  • פאלנקה
  • קאמפצה
  • קנקון

מסלול ולוח זמנים

ניתן להתאמה אישית

יום 1 – הגעה למקסיקו סיטי

עם ההגעה למקסיקו סיטי נציגינו המקומי יקבל את פניכם בברכה.

לאחר סיום הליכי הכניסה למדינה העברה למלונינו במקסיקו סיטי ,עיר הבירה של האימפריה האצטקית הקדומה.

יום 2- מקסיקו סיטי

היום לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באתריה המרכזיים של מקסיקו סיטי. נבקר במרכז ההיסטורי של העיר, בארמון הנשיא, בקתדרלה הגדולה, בכיכר בזוקולו ובשווקים המרכזיים. אחר הצהריים נבקר בחלק הדרומי של העיר ונסייר במוזיאון פרידה קאלו הידוע בכינוי הבית הכחול. לאחר סיום הסיור העברה למלונינו במקסיקו סיטי

יום 3 –  קניון סומידורו- סן קריסטובל

לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסת פנים לשדה התעופה טוסטלה  גוטיירס בציאפס. לאחר מפגש עם נציגינו המקומי בשדה נצא לכיוון הכפר ציאפה לשייט בקניון סומידרו המרהיב עם הצוקים המרשימים ומגוון של בעלי חיים בסביבתו.

בסיום השייט נמשיך אל העיירה סן קריסטובל דה לאס קאסאס. זוהי עיירה קולוניאלית בדרום מקסיקו בתוך רמה הררית המשמשת כעיר בסיס ליציאה לסיורים בעקבות בני המאיה הגרים בסביבה.

לינה במלונינו בעיר 

יום 4 – סן קריסטובל- צאמולה

בבוקר נצא לסיור באתרים המרכזיים בעיר העתיקה , סן קריסטובל .לאחר מכן נצא לסיור בכפרים של בני שבט הצוציל , צאמולה ו סן לורנסו. בסיורינו נתרשם מהשווקים המקומיים ,נטייל בסמטאות עם האיכרים בלבושם המסורתי, ונפגוש בבעלי מלאכה מסורתיים המשמרים את מסורתם לאורך השנים.

חזרה ללינה במלונינו בסן קריסטובל.

יום 5 – סן קיריסטובל- פאלנקה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה אל עבר שמורת המפלים מים כחולים. עם ההגעה נצא לסיור בין מפלים ומים שוצפים וכמובן לא נשכח להביא איתנו בגד  ים .נבלה יום בין מפלים מרהיבים מים בצבע טורקיז וצמחייה עשירה. בסיום העברה לעיירה פאלנקה הממוקמת בגונגל.

לינה במלונינו בעיירה.

יום 6-   פאלנקה- קמפצה

בבוקר נסייר בעתיקות קמפאצה. נבקר באתר הקבורה, בארמונות המפוארים ובפירמידות המרשימות עבודתו של המלך פאקל אשר הביא  לשגשוגה של העיר במשך שנים רבות.

בתם הסיור ניסע מספר שעות עד לעיירה קמפצה בחצי האי יוקטן. בתם הסיור בחלק העתיק של העיר העברה למלוננו.

יום 7 – קמפצה – מרידה

הבוקר ניסע אל אושמאל ,מאתרי המאיה היפים ביוקטאן. במרכז האתר פירמידות המתנשאות לגובה של כ 40 מטר כשלצידן מקדשים ואתרי פולחן גדולים. המבנים נשתמרו במצב מצויין ונדמה כי ננטשו רק לפני זמן קצר.

בסיום הסיור העברה לעיר הססגונית מרידה במרכזו של חצי  האי יוקטן.

העברה למלונינו.

יום 8 – מרידה-  קנקון

הבוקר נצא לסיור באתר המאיה המפורסם ציצן איצה אשר הוכרז כאחד משבעת פלאי תבל בעולם המודרני. זהו אתר ארכאולוגי עצום ושמור היטב ששימש בעבר את בני המאיה. נתרשם מצורת הבניה מיוחדת, נעלה לנקודת תצפית מרהיבה וכמובן נבקר בפירמידה הגדולה הידועה בכינויה אל קסטיליו.

בתום הסיור ניסע אל עבר עיירת הנופש המרהיבה והידוע ביותר במקסיקו, קנקון.

לינה בקנקון

יום 9 –קנקון

לפניכם יום חופשי בקנקון להנות מחופים מרהיבים ומים צלולים.

לינה בקנקון

יום 10 – חזרה

בבוקר זמן חופשי בקנקון.

בהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסת חזור.

מה אוכלים בטיול? האם יש מסלולים מאתגרים ? לאיזה גילאים הטיול מתאים ?

יש לך שאלה לגבי בעקבות בני המאיה?

אנו יודעים שכשמתכננים לטייל בחו"ל צצות הרבה שאלות, בשביל זה אנחנו כאן!
רוצה שנחזור אלייך לפרטים נוספים ?

אולי יעניין אתכם

טיול מאורגן לקוסטה ריקה

טיול מאורגן לקוסטה ריקה

בטיול לקוסטה ריקה ניכנס ממש לתוך תמונה ונפגוש את הטבע במלוא עוצמתו ויופיו! מדינה טרופית במרכז אמריקה, חופים מרהיבים של האוקיינוס השקט ושל הים הקריבי,

קרא עוד »

גואטמלה הקלאסית

הטיול הקצר והקולע אל גואטמלה. בטיול זה יוכלו אלה מבינינו אשר קצרים בזמן לטייל באתרים המרכזיים של גואטמלה. נוכל בטיול זה לחוות את הערים הקולוניאליות

קרא עוד »
טיול קוסטה ריקה

אל הרי געש ומעיינות חמים

מסלולי הטיול בקוסטה ריקה רבים ומגוונים ומאפשרים לבנות שילוב של טבע מלא בנופים מדהימים בעלי חיים בסביבתם הטבעית ומגוון אפשרויות לאוהבי האדרנלין והתרבות המקומית. בטיול

קרא עוד »

יעדים מומלצים