המזרח הרחוק

המזרח הרחוק, האזור הקסום במזרח אסיה, המשתרע מטיבט עד לחופי האוקיינוס השקט, ועד לאיים הטרופיים בים סין. האזור מתאפיין בעיקר במגוון של תרבויות עתיקות, צורות חיים, סגנונות בניה מגוונים, בליל של שפות, טעמים וריחות, שווקים עממיים והרבה שלווה ונחת של התושבים המקומיים.
במזרח הרחוק מגוון של עמים, כאשר לכל אחד מאפיין בולט אחר: רצינות, שלווה, מאור פנים ועוד, וכן מגוון של דתות ואמונות שונות החל מבודהיזם, הינדואיזם ועוד.

הפסיפס האנושי והעושר התרבותי ביחד עם הנופים הייחודיים והחופים הקסומים, הופכים את הטיול במזרח לחוויה בלתי נשכחת של טבע וטיולים, ומפגש מרתק עם התושבים המרתקים ועם עצמך…

אתם מוזמנים לפנות אלינו ויחד נתאים עבורכם את המסלול הטוב עבורכם במזרח.

טיול בסרי לנקה למטייל העצמאי

הטיול בסרי לנקה הוא מהחוויות המהנות ביותר במזרח אסיה. זהו אי טרופי המשלב אנשים חייכנים, אוכל נהדר, נופי הרים ירוקים, ערים עתיקות, מצודות סלע כבירות, שמורות טבע שוקקות בבע"ח ובעדרי פילים החיים בר בטבע וחופים אקזוטיים הנחשבים ליפים בעולם. הטיול בסרי לנקה מאפשר לרדת לעומק הבודהיזם ולשלב את שתי הדתות

קרא עוד »

טיול יוגה ומדיטציה בסרי לנקה

טיול יוגה ומדיטציה לסרי לנקה הוא חוויה מיוחדת המשלבת רגעים מיוחדים של שלווה ורוגע בין נופים פראיים ותרבות עתיקת יומין. כל זה משולב בטיול באתרים המרכזיים של סרי לנקה ואירוח במיטב הריזורטים הייעודיים לאוהבי יוגה ומדיטציה.

קרא עוד »
מטע התה בהודו

המיטב של קרלה

טיול  בדרום הודו הוא טבילה בשפע של נופים ותרבויות אמונות ופולחנים דתיים ורומנטיקה ואקזוטיקה של חיי היום יום.  מדינת קראלה אחת מהמדינות היפות בהודו טובלת בנופים טרופים וחקלאות מסיבית של אורז וקוקוס. הטיול יפגיש אותנו באדיקות הדתית באזור, בביקורינו בקוצ'ין נלמד על הקולוניות ששלטו כאן במהלך ההיסטוריה וביקור בשמורות הטבע 

קרא עוד »
טיול לסרי לנקה

סרי לנקה טיול מאורגן

טיול מאורגן לסרי לנקה לוקח אותנו בין נופים פראיים, תרבויות עתיקות ומרתקות, אתרי מורשת עולמיים, מטעי תה מהמפורסמים בעולם ונגלה את הקסם של המדינה האקזוטית אשר במשך שנים רבות נותר עלום מהעולם המערבי.

קרא עוד »

סרי לנקה הקלאסית

הטיול קלאסי לסרי לנקה מאפשר לנו לחוות  את המיטב שיש לאי המדהים הזה להציע: מקדשים מפוארים, אתרים היסטוריים, נופים עוצרי נשימה, חופים פראיים ומגוון בעלי חיים.

קרא עוד »