טנגו וסמבה ברכס האנדים

פרטים ותיאור כללי

בטיולינו המקיף בדרום אמריקה נטייל בארגנטינה ברזיל צילה ופרו. הטיול יאפשר לנו חוויה חד פעמית המשלבת נופים ייחודיים, עולם חדש ומודרני לצד עולם ישן ושמרני. בפרו מגוון של עושר תרבותי ואתרים ארכאולוגיים מפורסמים ומדהימים , בארגנטינה וצילה נופים פראיים ,יערות עד, קרחונים אדירים ואגמים קפואים ואיך אפשר בלי להתפעל ממפלי האיגואסו השוצפים בכמויות מים אדירות ולא בכדי הוכתרו כאחד מפלאי עולם הטבע.

בטיול בלתי נשכח זה תחוו את התרבות העשירה של פרו, הערים והפארקים המרשימים בארגנטינה  והנופי הייחודיים של דרום צילה וארגנטינה באזור חבל פטגוניה.

 • סיור בלימה- הכיכרות המפורסמות, קתדרלה הטיילת ועוד.
 • מאצ'ו פיצ'ו – העיר האבודה של האינקה.
 • סיור בקוסקו- הכיכרות העתיקות והשווקים העתיקים
 • העמק הקדוש
 • פוארטו מלדונדו- אמזונס
 • בואנוס איירס- הרחובות המרכזיים, שכונת לה בוקה ,פלרמו האובליסק ועוד.
 • מישור הפמפאס- יום בחוות בוקרים טיפוסית(הגאוצ'וס)
 • ברילוצ'ה- בירת מחוז האגמים ,אגם נאוהל הואפי
 • אגם "לאו לאו" הר הטרונדור ועוד.
 • שמורת טורס דל פיינה
 • אל קלפטה –קרחון פריטו מורנו
 • מפלי איגואסו – הצד הברזילאי והצד הארגנטינאי

 

מסלול ולוח זמנים

ניתן להתאמה אישית

יום 1 – נחיתה בלימה
לאחר טיסתנו הארוכה נחתנו בלימה בירתה של פרו . עם ההגעה לשדה התעופה נציגינו המקומי יקבל את פניכם בברכה. העברה למלון כשבדרך נוכל להתרשם מהמטרופולין הגדול והמודרני בפרו המונה מעל 8.5 מיליון תושבים.

לילה בלימה.</span

יום 2 לימה – קוסקו
לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה  העברה לשדה התעופה לטיסה פנימית לקוסקו..

עם ההגעה, נצא ליום סיור בעיר ובסביבתה. נבקר בפלזה דה ארמאס, הקתדרלה, מקדש קוריקנצ'ה (Koricancha) נעבור דרך הסמטאות העתיקות  ובתי המלאכה. לאחר ארוחת צהריים נמשיך אל ונסע אל מחוץ לעיר לסיור במצודת המקדש סקסאיוואמן (Sacsayhuaman) הבנויה מהאבנים המסותת ובנויה מהאבנים הגדולות בעולם

לפנות ערב העברה למלונינו בקוסקו.

יום 3 קוסקו – העמק הקדוש

לאחר ארוחת הבוקר, נצא ליום סיור אל העמק הקדוש של האינקה, האורובמבה Urubamba- נעבור דרך כפרים ציוריים, טראסות שמשמשות לחקלאות מקומית בטכניקות שטרם נחשפו אל הקדמה. נבקר באויינטאיטמבו, כפר אשר שמר כמעט באופן מושלם על מבנהו מאז ימי האינקה. נטפס דרך הסמטאות האינקאיות עד למצודה הצופה על נהר האורובמבה. 

ארוחת צהריים במסעדה מקומית. 

לפנות ערב העברה חזרה למלונינו בקוסקו.</span

יום  4- מאצ'ו פיצ'ו
לאחר ארוחת הבוקר, העברה לתחנת הרכבת לנסיעה ברכבת Vistadome Train לאגווס קליינטס.
עם ההגעה, נעלה באוטובוס לביקור באתר המרשים והמסתורי באתרי האינקה- המאצ'ו פיצ'ו. העיר שהתגלתה רק במאה ה-20, שוכנת על הר בעל מדרונות תלולים, בלב הג'ונגלים. נהנה מסיור מודרך במאצ'ו פיצ'ו הנקראת לפעמים גם "העיר האבודה של האינקה" והיא סמל חשוב בתולדות אימפריית האינקה. ארוחת צהרים תוגש במקום.

לאחר מכן, נסיעה חזרה לאגוואס קליינטס.
לינה באגוואס קליינטס.

יום 5 –מאצו פיצו –קוסקו
היום , לאחר ארוחת הבוקר,  נצא לביקור נוסף במאצ'ו פיצ'ו. אופציה לעליה לתצפית Huaynapicchu Mountain

לאחר מכן, העברה לתחנת הרכבת באגווס קליינטס לנסיעה חזרה של כ-3 וחצי שעות לקוסקו. עם ההגעה, העברה למלון.
לינה בקוסקו

יום 6- קוסקו- פוארטו מלדונאדו

לאחר ארוחת הבוקר, העברה לשדה התעופה לטיסה לפוארטו מלדונדו. עם ההגעה ניסע  במעלה האמזונס אל מזח הסירות בעיר טמבופטה ושייט של כ45 דקות בקאנו בנהר אל הלודג' 

במהלך השייט נצפה מקרוב בציפורים, חיות הבר והצמחים הייחודים לאזור זה. הגעה והתמקמות בלודג', כולל ארוחת צהריים בלודג'.
אחה"צ נצא לסיור רגלי ביער הגשם להכרת סודות היער..
לינה ו ארוחת ערב בלודג'.

יום 7 -פוארטו מלדונדו
לאחר ארוחת הבוקר בלודג' נצא לטיול אל אגם סנדובל.
לאחר שייט קצר והליכה של כ3 ק"מ דרך יערות הדקלים נגיע אל האגם השקט. בשעת בוקר הפעילות באגם מאוד מעניינת, כל מבחר הדגים והציפורים יוצאים לאסוף את מזונם. באגם נוכל לראות גם דגי ענק המגיעים למשקל של 100 ק"ג ולוטרות הצפות מדי פעם מעל המים ומשמיעות קולות צווחה.
לאחר ארוחת צהריים  נצא לפעילות חווייתית במגדל הקנופי.
לינה וארוחת ערב בלודג'.

יום 8 -פוארטו מלדונדו – לימה

לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה פנימית ללימה.

עם הנחיתה בלימה העברה למלונינו בלימה .

לינה בלימה.

יום 9 לימה – בואנוס איירס
לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה לטיסה לבואנוס איירס (Buenos Aires), בירת ארגנטינה. בואנוס איירס המוכרת בכינויה "פריז של דרום אמריקה" בעלת החזות האירופית מונה כ-10 מיליוני בני אדם. 

עם ההגעה נציגינו המקומי יקבל את פנינו ונסע למלונינו בבואנוס איירס.

לילה בבואנוס איירס.

יום 10 -בואנוס איירס
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בבואנוס איירס, הכולל ביקור בשדרת 9 ביולי ובאובליסק, ממשיך לבניין הקונגרס הידוע בכינויו "הבית הוורוד", בכיכר מאי ושדרות דה מאיו. בהמשך נבקר בשכונת ריקולטה ובבית הקברות המפורסם בארכיטקטורה מיוחדת במינה. בבית קברות זה קבורים מפורסמים רבים ביניהם מריה אווה דוארטה דה פרון הידועה בכינויה אוויטה שהייתה רעייתו של נשיא ארגנטינה חואן פרון ופועלה למען העם הקנה לה אהדה רבה בקרב הארגנטינאים.

בערב נצא למופע טנגו באחד מהמועדונים המפורסמים בעיר.

לילה בבואנוס איירס.
ום 11 -בואנוס איירס – מישור הפאמפאס

הבוקר נצא בנסיעה אל מישורי הפאמפס הארגנטינאים, בהם פזורות חוות הגאוצ'וס (הבוקרים). המפורסמות. נבקר ב Estancias  ,חוות בוקרים ארגנטינאית טיפוסית ונלמד על חיי הגאוצ'וס, נהנה ממופע פולקלור וכמובן נתכבד ביין, אסאדו, אמפנאדאס ועוד…

בסיום הפעילות  חזרה לבואנוס איירס.

לינה בבואנוס איירס.

יום 12 -בואנוס איירס – ברילוצ'ה

הבוקר בהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה לטיסה לברילוצ'ה. ברילוצ'ה היא עיירת נופש הררית, בעלת חזות שוויצרית, מהווה שילוב מושלם לטיולים רגליים. העיר מכונה עיר הבירה של מחוז האגמים מהיותה במרכז אזור האגמים הארגנטינאי.. ברילוצ'ה מפורסמת בפארק הלאומי נאוול.

עם ההגעה, נצא לסיור ב"מעגל הקטן". ניסע לאורך אגם Nahuel Huapi. ובפלאיה בוניטה נעצור לתצפית אל האי Huemul. .נעלה ברכבל להר קמפניירו לתצפית עוצרת נשימה על האזור ועל הקרחון פריטו מורנו. נמשיך בדרכנו דרך פנינסולות סן פדרו ו-Llao Llao, וניסע בין האגמים המפורסמים ברכס הרי האנדים . נמשיך ונגיע אל נקודת תצפית – מרפסת טבעית הצופה אל אגם מורנו ופנינסולת Llao Llao. .

בתום הסיור נסיעה חזרה לברילוצ'ה והעברה למלון.
לינה בברילוצ'ה

יום13 – ברילוצ'ה וסביבתה

הבוקר נצא  מברילוצ'ה אל "המעגל הגדול" (Circuito Grande) ונעבור בדרך שבעת האגמים המפורסמת. על פני 200 ק"מ פזורים שבעה אגמים והנוף המקיף אותם עוצר נשימה. לכל אגם צורה וצבע הייחודיים רק לו… באמצע הדרך נבקר בעיירה Villa La Angostura. 

אחה"צ חזרה לברילוצ'ה ללינה.

יום 14- ברילוצה והסביבה

לאחר ארוחת הבוקר נצא מברילוצה דרומה לסיור בשמורת הר הגעש טרונדור והקרחון השחור שקיבל את שמו בשל סחף האדמה "המלכלך" אותו ויוצר בשל כך את צבעו הכהה. במהלך היום נשלב הליכה רגלית קלה ותצפיות נוף עוצרות נשימה. 

אחה"צ נסיעה חזרה לברילוצ'ה.
לינה בברילוצ'ה.

יום 15 -ברילוצ'ה – פורטו ווארס

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה משולבת של אוטובוס ושיט ונעבור את הגבול לצילה ברכס האנדים .לאחר מעבר הגבול נבקר בשמורת מפלי פטרואה. לקראת ערב נגיע לפוארטו ואראס.

לינה בפוארטו ואראס

יום 16 -פוארטו ואראס- – – פוארטו נטלס

לאחר ארוחת הבוקר, בהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה בפוארטו מונט אחת הערים החשובות ביותר בדרום צ'ילה. טיסה אל העיר הדרומית הגדולה בפטגוניה – פונטה ארנס (Punta Arenas).

פונטה ארנס ,על שפת מיצר מגלן', שימשה כנמל חשוב ובסיס הצטיידות לכל הספינות שרצו להקיף את יבשת אמריקה, אך לאחר פתיחת תעלת פנמה פחתו מאוד הספינות הפוקדות את הנמל והוא ירד מגדולתו. כיום רק הספינות היוצאות לדייג ומפליגות לאנטרקטיקה משתמשות בשירותיו. 

מפונטה ארנס נמשיך בנסיעה אל פוארטו נטאלס (Puerto Natales), ובדרכנו נעבור במושבת קינון ודגירה של פינגווינים מסוג מגלן. אחרי שנהנה מהסתובבות במושבת הפינגווינים נמשיך בנסיעה צפונה אל העיירה הנחמדה והלבבית פורטו נטלס שם נבלה את הלילה.

לינה בפוארטו נטאלס.

יום 17 -פוארטו נטלס –טורס דל פאינה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לשיט בסירות זודיאק במעלה נהר סרנו. נשוט אל עבר קרחון סרנו (Serrano) והמשך בשייט דרך פיורד (Ultima Esperanza) – "התקווה האחרונה".

האזור עשיר בבעלי חיים ימיים בנוף בראשית.

לאחר ארוחת צהריים נמשיך אל פארק טורס דל פיינה, שמורה שהינה אחד מהפארקים הלאומיים היפים ביותר בעולם. השמורה ממוקמת בצדו הדרומי של "פארק הקרחונים" ומשתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים רבועים. שמו ניתן לו בגלל שלושת מגדלי הגרניט הגבוהים הנראים למרחקים ומסמלים את הפארק. בפארק ניתן לראות עשרות מיני ציפורים (הקונדור הדרום אמריקאי שהוא הדורס הגדול בעולם, יענים,  פלמינגו ועוד הרבה ציפורי מים אחרות), סוגים שונים של בעלי חיים, וארנבות הבר הגדולות של פטגוניה.
עם ההגעה, העברה למלון.
לינה בטורס דל פאינה.

יום 18- שמורת טורס דל פאינה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא ליום של טיול מדהים  בשמורת טורס דל הפאינה – עולם צומח מיוחד במינו בנוף המרהיב של הרי האנדים, מגדלי גרניט אדירים, המתנשאים כמעט אנכית לגובה של יותר מ-2,000 מ' מעל הערבה הפטגונית, מכוסים "כובעים" של סלעים מטמורפיים, מזדקרים מעל סביבה עתירת קרחונים, יערות, מפלים ואגמים. בשמורה שפע של בעלי חיים וצמחייה.

לינה בשמורה.

יום 19 -טורס דל פאיינס –- קרחון פריטו מורנו

לאחר ארוחת הבוקר, נסיעה למעבר הגבול עם צילה ומשם נמשיך לאל קלפאטה (עיירה בדרום ארגנטינה, המשמשת בסיס יציאה לשיט אל קרחון אופסלה (Upsala), בין קרחונים הצפים במימי אגם ארחנטינו (Lago Argentino) ובסיס לביקור בקרחון פריטו מורנו (Perito Moreno).

עם ההגעה, נצא בנסיעה לאורך אגם ארחנטינו אל קרחון פריטו מורנו, "הקרחון המתנפץ", החוצה את אגם ארחנטינו. זהו הקרחון היבשתי הפעיל הגדול בעולם והתופעה הקרחונית היפה ביבשת. הקרחון הוא תופעת טבע מדהימה; הוא מתנשא לגובה 70 מטרים מעל פני האגם. נטייל רגלית לאורך האגם ונצפה בקרחון שגושי קרח ניתקים ממנו ומתרסקים לתוך האגם בקולות נפץ. נסיעה חזרה לאל קלפאטה והעברה למלון.
לינה באל קלפאטה.

 יום 20 -קרחון פריטו מורנו 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט מרתק על קטמרן באגם ארחנטינו בין קרחונים בעלי צורות וגוונים מרהיבים.
נשוט לעבר קרחון אופסלה, הגדול מבין הקרחונים של שדה הקרח הפטגוני, נמשיך אל קרחון ספגציני. 

חזרה לאל קלפאטה ללינה.

יום 21 -אל קלפאטה- יום חופשי

לאחר ארוחת הבוקר, תהנו מיום חופשי לסיורים עצמאיים באזור.

לינה באל קלפאטה.

יום 22 -קלאפטה – בואנוס איירס

לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה לטיסה לבואנוס איירס. עם ההגעה, העברה פרטית למלון.

לינה בבואנוס איירס.

יום 23 -בואנוס איירס – איגואסו – הצד הארגנטינאי

לאחר ארוחת הבוקר, בהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה  לטיסה לאיגואסו.

מפלי האיגואסו (Iguazu) הם המפלים הגדולים בשטחם בעולם. זרמי מים אדירים ניגרים מכל עבר, מתוך ג'ונגל בראשיתי..

עם ההגעה, ניסע  אל שמורת המפלים הארגנטינאים. עם ההגעה נעלה על רכבת פתוחה ממרכז המבקרים , לנסיעה של רבע שעה אל "תחנת המפלים". נצא לטייל בשבילים, שמהם יש מבט מרהיב וקרוב על המפלים . נמשיך בשביל נוסף הבנוי על גשר עץ המגיע אל מרפסת התצפית המשקיף אל "גרון השטן" המפורסם – המפל הראשי היורד 80 מטרים אל תוך הנהר.

לאחר מכן, נמשיך בנסיעה קצרה בג'יפ בתוך יער הגשם המוביל אל הרציף ממנו נצא לשייט משותף בסירות זודיאק לצפות ממפלים מקרוב

לינה באיגואסו.

יום 24 -איגואסו – הצד הברזילאי

לאחר ארוחת הבוקר, נחצה את הגבול לטיול בצד הברזילאי – המשלב ביקור בפארק הציפורים הטרופי הסמוך, ובו יותר מ- 500 סוגים שונים של ציפורים. לאחר מכן נסיעה חזרה לצד הארגנטינאי.
לינה באיגואסו.

יום 25 -איגואסו – בואנוס איירס- שדה התעופה

לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה לטיסה לבואנוס איירס. המשך טיסה חזרה ארצה.

להתראות בטיול הבא

מה אוכלים בטיול? האם יש מסלולים מאתגרים ? לאיזה גילאים הטיול מתאים ?

יש לך שאלה לגבי טנגו וסמבה ברכס האנדים?

אנו יודעים שכשמתכננים לטייל בחו"ל צצות הרבה שאלות, בשביל זה אנחנו כאן!
רוצה שנחזור אלייך לפרטים נוספים ?

אולי יעניין אתכם

הטיול המקיף לדרום אמריקה

בטיולינו המקיף בדרום אמריקה נטייל בארגנטינה ברזיל צ'ילה ופרו. הטיול יאפשר לנו חוויה חד פעמית המשלבת נופים ייחודיים, עולם חדש ומודרני לצד עולם ישן ושמרני.

קרא עוד »

נופים וטעמים בארגנטינה

בטיולינו זה בארגנטינה נתפעל מהנופים הקסומים שיש במדינה וזאת לצד שלל האפשרויות הקולינריות שהיא מציע. נבקר בעיר הבירה האלגנטית בואנוס איירס ונכיר את שלל אתריה

קרא עוד »

המיטב של דרום אמריקה

בטיולינו המקיף בדרום אמריקה נטייל בארגנטינה ברזיל צילה ופרו. הטיול יאפשר לנו חוויה חד פעמית המשלבת נופים ייחודיים, עולם חדש ומודרני לצד עולם ישן ושמרני.

קרא עוד »

תרבויות וטבע בדרום אמריקה

בטיולינו המקיף בדרום אמריקה נטייל בארגנטינה ברזיל צילה ופרו. הטיול יאפשר לנו חוויה חד פעמית המשלבת נופים ייחודיים, עולם חדש ומודרני לצד עולם ישן ושמרני.

קרא עוד »

יעדים מומלצים