טיול לישראל

western wall jerusalem israel

ישראל ,מדינה במערב אסיה השוכנת לחופו המזרחי של הים התיכון. היא גובלת בלבנון בצפון, סוריה בצפון-מזרח, ירדן במזרח ומצרים בדרום-מערב, והיא אוצרת בגבולותיה מגוון של תופעות גיאוגרפית ייחודיות  במרחב קטן יחסית. הגדה המערבית ממזרח ורצועת עזה מדרום-מערב. ישראל היא המדינה היהודית היחידה עם אוכלוסייה של כ9 מיליון תושבים, מתוכם כשמונה מיליון יהודים. קבוצת המיעוט האתנית הגדולה ביותר הם אותם  אזרחי ישראל הערבים ואילו קבוצות דתיות מיעוטים כוללות מוסלמים, נוצרים, דרוזים, שומרונים ואחרים, שרובם נמצאים תחת ההגדרה כערביי ארץ ישראל.

ישראל, הממוקמת בצורה מושלמת בשער הכניסה  לאירופה, אסיה ואפריקה היא יעד מבוקש בקנה מידה עולמי לתיירים ממגוון ארצות. ישראל מציעה אטרקציות תרבותיות, מלונות יוקרה, מכוני ספא זוהרים וסצנת מסעדות לוהטת – והכל בתוך אווירה שמשלבת את העתיקים מאוד עם האולטרה-טק והאקזוטי העכשווי.

ישראל מוגדרת לעיתים קרובות הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון. ישראל היא דמוקרטיה מייצגת עם מערכת פרלמנטרית וזכיון אוניברסלי. ראש הממשלה שנבחר מנהיג את המדינה  והכנסת משמשת כגוף המחוקק של ישראל. הכלכלה, המבוססת על התוצר המקומי הגולמי הנומינלי, היא ה -44 בגודלה בעולם. ישראל מדורגת במקום הגבוה ביותר בקרב מדינות המזרח התיכון במדד הפיתוח האנושי של האו"ם, חופש העיתונות ותחרותיות כלכלית. ירושלים היא בירת המדינה, מושב הממשל והעיר הגדולה ביותר, ואילו המרכז הפיננסי העיקרי של ישראל הוא תל אביב.

מסע לישראל יוצר חוויות רוחניות שיימשכו לכל החיים. נסיעה לארץ ישראל מעשירה רוחנית את הנוצרים ועוזרת להם להבין טוב יותר את התנ"ך ואת אמונתם. סיור העלייה לרגל הקלאסי ייקח אותם למקומות בהם ישוע טייל. תוכלו לחוות מסע רוחני שיכלול שירותי כנסיות וביקורים מעוררי השראה באתרים כמו נצרת, בית לחם, הרי ירושלים והכנרת. בסיור כזה תבקרו בעיר נצרת, נמל יפו העתיק, הנמל העתיק של קיסריה, כנסיית הקברים בירושלים, העיר בית לחם בה נולד ישו והעיר כפר נחום בה ישוע הנחיל את תורתו.

אם אתם פרוטסטנטים או אוונגליסטים נוכל להתאים עבורכם סיור ייחודי. בעת ביקור בארץ התנ"ך, היכן שאמונה והיסטוריה נפגשים, נוכל לגלות את ערש הנצרות על ידי התנסות, פיזית ורוחנית, בנופים ובאתרי המקרא השונים של ארץ ישראל. יתכן שתרצה לעקוב אחר מסעו של אברהם אל הלא נודע, מסע שמובל על ידי אמונה, נבנה באמונת אברהם באלוהיו ולאורך הדרך נפגש  עם אנשים שהיו שונים ממנו. בסיור זה בעקבות מסלולו של אברהם  אנו מציעים לכם סיור החל ממדבר הנגב, בערים נבטיות, טעימות של אוכל ישראלי מקומי בבית משפחות מזרחיות ישראליות, לצוף  בים המלח, סיורים קולינריים בירושלים, סיורי יין, סיורי שבילים פעילים וסיורי פנאי לחופי הים התיכון.

בנוסף לסיורי נצרות  אנו מציעים מגוון גדול של סיורי מורשת יהודית. אנו מציעים תוכניות איכותיות ומותאמות אישית לקבוצות יהודיות, משפחות ולמטייל היהודי. אנחנו מפיקים טיולי  בר / בת מצווה, טיול לבתי כנסת, למשלחות מרחבי העולם, למשלחות הפדרציה היהודית, לביקורי משפחות, חגיגות שונות ועוד. חגיגת בר או בת מצווה בישראל היא הדרך הטובה ביותר להעמיק את הקשר של ילדכם עם ישראל ולהפוך אותם למודעים לשורשים ומורשתם. אנו מספקים את ההזדמנות לכל המשפחה לטייל ולחוות יחד, להרגיש בבית בישראל ולחזק את הקשר למורשת היהודית שלנו. בסיורים כאלו נסייר באתרים המרכזיים בתל אביב, העיר העתיקה של עכו, העיר העתיקה של קיסריה, ביקור בקיבוץ, נבקר בנקודת הגבול הצפונית  של ראש הנקרה, נפיק עבורכם ימי הרפתקאות ואטרקציות ברמת הגולן, טקס בר מצווה למרגלות הכותל בירושלים או מעל פסגת מצדה הצופה אל נופי ים המלח ומדבר יהודה.

זהו רק מגוון מצומצם  מתוך מגוון הסיורים שלנו בישראל, ארץ הקודש.

מוזמנים ליצור קשר עם דני זקס יעדים פרייבט טורס לתאום החופשה הבאה שלכם בארץ הקודש, ישראל.