בר מצווה בישראל

חגיגות בר ובת מצווה הם נקודת ציון משמעותית בחייו של הילד המתבגר. ביהדות זה תאריך משמעותי אשר נחוג בשמחה רבה עם משפחה וחברים, עם הרבה אושר, מסיבות וזיכרונות משותפים. 

ותגידו לי יש יותר מרגש מאשר לחגוג את בר או בת המצווה בישראל?. 

אתם יכולים לבחור טיול משפחתי מרתק להכרת הארץ .טיול אשר מהווה הצצה לתרבות, לנופים, למסורת ולהיסטוריה של הארץ. טיול שיחבר אתכם לאנשים הנפלאים בישראל ולאוכל הטעים. בשיאו של הטיול תוכלו לבחור לחגוג בטקס מרגש באחד מהאתרים הקדושים בישראל או שתוכלו לבחור לחגוג בדרך אחרת, מרגשת לא פחות במקום עכשווי. 

טקס בר או בת המצווה בישראל הוא הזדמנות לחוויה חד פעמית עבורכם המשפחה, מלאה בזיכרונות וחיבור לשורשים שלכם בישראל. בואו ננסה לדמיין לרגע מסלול של טיול כזה בישראל.

בטיולינו בארץ נבקר במרכז המדינה בתל אביב. כאן, בעיר הגדולה תל אביב, מגוון של אפשרויות בילוי המתאימות לכולם החל ממסעדות טובות, מועדוני לילה, חופים מרהיבים מרכזי קניות הומים ועוד. לצד אפשרויות הבילוי נוכל לבקר במוזיאון הפלמ"ח .,בית התפוצות מקום הכרזת המדינה והשכונות הישנות בתל אביב. בחלק הדרומי של העיר נבלה במדרחוב של נחל בנימין בשוק הכרמל הצבעוני על מגוון הפירות, המזכרות, ריחות המאכלים והרוכלים הקולניים המשווים למקום הרבה צבע. מקום תיירותי נוסף לביקור הוא העיר העתיקה קיסריה בירת ממלכת יהודה בתקופה הרומית ובו ארמונות הורדוס אמפיתאטרון עתיק עתיקות הנמל והעיר העתיקה.

כמובן שנקודת ציון מרכזית בטיולכם היא העיר ירושלים. טרם ההגעה לירושלים נבקר בעיר התנכית העתיקה נאות קדומים בה נוכל לטעת עץ על שמנו. נמשיך ונעלה לירושלים האחת והיחידה ונוכל לחגוג בעיר העתיקה בתופים ובחצוצרות ובהרבה שמחה והתרגשות את טקס בר המצווה. 

כמובן שבירושלים עוד שפע של אתרים שלא נדלג עליהם כמו: הרובע היהודי והקרדו המפורסם במרכזו, בית כנסת החורבה, הכותל המערבי, מנהרות הכותל אשר יעזרו לנו להבין כיצד נראתה ירושלים העתיקה וכמובן מגוון האומנים הנמצאים בסמטאות הרובע היהודי. מחוץ לחומות נוכל לבקר בשכונות הציוריות משכנות שאננים וימין משה , במוזיאון ישראל והיכל הספר ונסיים בביקור מרגש ביד ושם, מוזיאון השואה. למעוניינים בהשלמת החוויה מומלץ להתארח לארוחת שבת במשפחה בירושלים.

ומה עכשיו? אז במזרח המדינה שני אתרים עולמיים מפורסמים. מצדה וים המלח. דמיינו לעצמכם עומדים נרגשים ,בפסגת הצוק במבצרו של המלך הורדוס, שנבנה לפני 2000 שנה, מציינים את טקס הבר מצווה בהתרגשות רבה. בקול תרועה רמה לצלילי שירה על ההר עם ספר התורה תוכלו לערוך טקס בר מצווה מיוחד אשר ייזכר לנצח. עומדים על ההר עם היקרים ,לכם משפחה וחברים, כאשר ממזרח נופי ים המלח ומסביבכם מדבר יהודה תהנו מחוויה של פעם בחיים. בסיום הטקס נרד מההר ברכבל ונבקר בקומראן העתיקה היכן שנמצאו המגילות הגנוזות של קומראן. בסיום נוכל להנות ממרחצאות עין גדי וכמובן איך לא בארוחה טובה.

כמובן שאלו רק חלק מהאתרים המיוחדים שתחוו במהלך הביקור בארץ .נוכל להדרים ולבקר בבאר שבע עירו של אברהם אבינו, במכתש רמון והמדבר ובעיר הנבטית העתיקה עבדת. 

אנחנו כאן כדי לתכנן יחד אתכם את טיול בר, בת המצווה שלכם בישראל.