המיטב בישראל וירדן

פרטים ותיאור כללי

הטיול המשולב לישראל ופטרה יתן לכם את האפשרות להכיר את האתרים המרכזיים בישראל בשילוב אחד משבעת פלאי תבל  העיר פטרה. נטייל בין אתרים דתיים בירושלים נצרת וכנרת, נטייל באתרים ארכאולוגיים , נצוף בים המלח, בעיר העתיקה של צפת , נסייר ברצועת החוף של ישראל לארוך הים התיכון, בעיר ללא הפסקה תל אביב במדבר המרהיב ואדי  רם והעיר העתיקה ,אחד משבעת פלאי תבל ,פטרה.

  • ירושלים העתיקה –  תצפית מהר הזיתים, כנסיית כל העמים, ויה דולורוזה, הכותל המערבי, כנסית הקבר ועוד.
  • מצדה  -עליה ברכבל וסיור באתר
  • ים המלח – זמן חופשי בים
  • קיסריה- הנמל העתיק והאמפיתאטרון
  • ירושלים החדשה-, יד ושם, מוזיאון ישראל ושוק מחנה יהודה
  • תל אביב- זמן חופשי
  • סיור בבית לחם- ביקור בכנסיית המולד
  • חיפה- תצפית גן הבאהיים
  • כנסית הבשורה בנצרת
  • כנסית הלחם והדגים
  • כפר נחום
  • ירדנית-אתר הטבילה
  • סיור בעתיקות של בית שאן
 • סיור בצפת העתיקה
 • טיול גיפים בואדי רם
 • סיור בעיר העתיקה פטרה

מסלול ולוח זמנים

ניתן להתאמה אישית

 

יום 1 –ברוכים הבאים לישראל

 

אחרי טיסה ארוכה תנחתו בנמל התעופה הבינלאומי בן גוריון. נציגינו המקומי יקבלו את פניכם בברכה ולאחר איסוף הכבדה העברה לירושלים למלונינו .

יום 2 – מצדה וים המלח .

בבוקר לאחר שנאכל ארוחת בוקר נצא לכיוון מצדה. בדרכנו נוכל להתפעל מהיופי  של מדבר יהודה. בסוף הנסיעה נגיע לרכבל במצדה שייקח אותנו לפסגת המצודה. 

לאחר הסיור המרתק במצדה נרד חזרה ונסיעה קצרה תיקח אותנו לאחד החופים היפים ביותר בים המלח. שם יהיה לנו זמן לשחות ולצוף באגם הנמוך בעולם.

אפשרות ביום זה לבקר במערות קומראן. 

בסיום הרחצה בים המלח העברה למלונינו בירושלים.

יום 3- ירושלים החדשה –בית לחם

 

אחרי ארוחת בוקר במלון אנו נתחיל את היום בביקור מרגש במוזיאון השואה והגבורה 'יד ושם'. לאחר מכן, נמשיך לסיור במוזיאון ישראל ואז נטייל בירושלים החדשה ובהמשך בשכונות הציוריות משכנות שאננים וימין משה, בכנסת ובשוק מחנה יהודה המפורסם. בשוק נעשה עצירה לארוחת צהריים. לקראת הערב העברה לבית לחם לביקור  בכנסיית המולד. 

בסוף הסיור העברה למלונינו בירושלים.  

 

יום 4 – ירושלים העתיקה 

 

את הבוקר הזה של הטיול שלנו נתחיל בהר הזיתים ממנו נשקפת תצפית מרהיבה על העיר העתיקה של ירושלים. לאחר מכן, נתחיל בירידה מההר ובדרכנו נבקר בכנסיית הדמעה ובכנסיית כל העמים עם גת השמנים שבה. 

לאחר ביקורנו בהר הזיתים נמשיך להר ציון ושם למנזר דורמיציון, חדר הסעודה האחרונה .נעבור בשער ציון לתוך העיר העתיקה. נתקדם אל עבר הרובע היהודי ונלך בו עד הכותל המערבי, בדרכנו נעבור ברחוב הרומאי העתיק, הקרדו, ברובע הנוצרי, 'ויה דולורוזה' ונסיים בכנסיית הקבר.

בזאת יסתיים יומנו הראשון בירושלים ואנו נועבר ללינה במלון.

 

יום 5- בית שאן –צפת 

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל בנסיעה למדבר יהודה וניסע דרך עמק הירדן עד שלבסוף נגיע אל העיר בית שאן. כשנגיע לעיר נבקר בפארק הלאומי ובעיר העתיקה. משם נמשיך את הסיור ונגיע לאתר ההטבלה הירדנית שנמצא בחופי נהר הירדן. בסוף היום נגיע לעיר הציורית צפת. 

לאחר סיור קצר בעיר הציורית העברה למלונינו באזור.

יום 6 –בעקבות ישו

לאחר ארוחת הבוקר נסע לעיר נצרת שם ישו חי את רוב ימי חייו. נבקר בכנסיית הבשורה ומשם נמשיך את היום בעיר העתיקה. נעזוב את נצרת לאחר מכן ונלך בעקבות ישו לימת הכנרת. לפני שנגיע אליה, נעצור בכנסיית החתונה הנמצאת בכפר כנא. לאחר מכן נמשיך בנסיעה לכנרת ובדרך נבקר במקומות הקדושים לחופיה כמו: הר האושר, כפר נחום וכנסיית עין שבע(טבח'ה) המחודשת בה על פי האמונה התרחש  נס הלחם והדגים. בסוף היום אופציה לביקור נוסף באתר ההטבלה ירדנית לחופי נהר הירדן. 

בסוף היום העברה למלונינו בטבריה. 

יום 7- רצועת החוף –תל אביב 

.לאחר ארוחת הבוקר נתחיל בנסיעה לכיוון הים התיכון ונסייר בערים לאורך החוף.  העצירה הראשונה שלנו תהיה בעיר העתיקה של עכו והנמל העתיק שלה. בהמשך ניסע לחיפה שם נצפה בנוף פנורמי מרהיב הצופה על הגנים הבהאיים ונמל חיפה. 

נמשיך דרומה לאורך החוף ולאחר ארוחת צהריים נגיע לעתיקות של קיסריה ובהן האמפי ובית הקיץ של הרודס המפורסמים.

את היום הארוך הזה נסיים במלון בתל אביב. 

 

יום 8 – תל אביב –פטרה 

מוקדם בבוקר נתחיל נסיעה ארוכה לעיר הדרומית ביותר בישראל – אילת, משם נמשיך למעבר הגבול, רבין לירדן. לאחר שנסיים עם כל מה שדרוש כדי לעבור לירדן המדריך המקומי שלנו ייפגש איתכם. נתחיל בנסיעה לפטרה כדי להנות בעיר הוורודה והיפה. 

את הלילה נעביר במלון בפטרה. 

יום 9 – ואדי רם – תל אביב

לאחר ארוחת בוקר במלון בפטרה ניסע לואדי רם . כשנגיע לואדי רם נעלה על גפים ונתחיל בנסיעה המרשימה במדבר המדהים ,על גבי רכבי 4 על 4. בסיום הסיור העברה למעבר הגבול חזרה לישראל.

לאחר מעבר הגבול לישראל נציגינו ימתין לכם ונסע לתל אביב. 

יום 10 – להתראות 

בבוקר זמן חופשי ובהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסת חזור.

מה אוכלים בטיול? האם יש מסלולים מאתגרים ? לאיזה גילאים הטיול מתאים ?

יש לך שאלה לגבי המיטב בישראל וירדן?

אנו יודעים שכשמתכננים לטייל בחו"ל צצות הרבה שאלות, בשביל זה אנחנו כאן!
רוצה שנחזור אלייך לפרטים נוספים ?

אולי יעניין אתכם

טיול מאורגן לירדן

ההיסטוריה העברית והישראלית שזורה בשטח של מדינת ירדן. לכל מקום יש משמעות. על קצה מזלג- הר ההר (ג'אבל אהרון), הר נבו, רות המואביה, מעבר הירדן

קרא עוד »
טיול יום לפטרה

יום טיול לפטרה

אין לכם הרבה זמן אבל לא רוצים לפספס את מה שיש לפטרה להציע ? נמצאים בחופשה באילת ורוצים לבקר באחד משבעת פלאי תבל? העיר הנבטית

קרא עוד »

בעקבות היין הנבטי

מי מאתנו לא אוהב לשתות יין איכותי? ומה דעתכם להכיר את החקלאות האורגנית בדרום? ומה דעתכם על שילוב יין וחקלאות והכרות עם התרבות הנבטית העתיקה

קרא עוד »

טיול משפחות האי יאס

חופשה באי יאס באבו דאבי, כשלוש שעות טיסה מתל אביב, הוא המקום המושלם לחופשה משפחתית. עם הנחיתה באבו דאבי מרחק דקות נסיעה ספורות תגיעו ל"עולם

קרא עוד »

יעדים מומלצים