טיול חברה בארץ ובחו"ל

טיול חברה

טיול חברה או נופש חברה הוא לא ספק אחת מהפעילויות שעובדי החברה מצפים להם בכיליון עיניים כל השנה

טיול גיבוש לחברה הוא אירוע שיא אצל כל ארגון והוא מהווה הזדמנות מצויינת לגיבוש בין מנהלי ועובדי החברה, בין הצוותים השונים בחברה, גיבוש בין מנהלים בחברה, לראות את העובדים סביבך בעיניים אחרות ובמצבים אחרים וליצור חוויה שידברו עליה עוד זמן רב בחברה. ביעדים פרייבט טורס אנו מתמחים הן בתיירות נכנסת, הן בתיירות יוצאת והן בתיירות פנים. מגוון תחומי העיסוק שלנו מאפשרים לנו להציע מגוון של מסלולים לטיולי חברה הן בארץ והן בעולם. טיולי תמריץ לחברות איכותיים ומיוחדים הן רק חלק מהאפשרויות אותן אנחנו מציעים.

כדי שטיול חברה יהפוך לטיול מוצלח נדרש לבצע אפיון של היום

מה המטרה של הארגון בטיול זה? מה רוצים להפיק מהיום? מי המשתתפים? האם מדובר רק בטיול לעובדי החברה או גם טיול לעובדי החברה ובני משפחותיהם? מה היה בטיולים קודמים? מה התקציב העומד לרשותכם?
השלב הבא שחשוב לתכנן נכון הוא מסלול הטיול והתכנים של היום:

הטיולים יכולים להיות ממוקדים בנושא מסויים – טיולי קונספט כמו למשל טיול יין, טיול תרבות, טיול העצמת נשים וטיול אקסטרים. סוג אחר של טיולים הוא טיול קולינרי בעקבות מאכלים מסויימים ובאזור מסויים. סוג של טיול שהופך להיות טרנד ותופס יותר ויותר תאוצה הוא טיול בהתיישבות בנגב ובגליל. בטיול כזה נסייר בעיירות השונות בנגב ובערים הגדולות ונתרשם מההתפתחות האדירה שחוותה כל אחת מהערים והעיירות בנגב. נפגוש בעלי עסקים מקומיים שהפכו למוסד ביישובם ונשמע את הסיפור האישי שלהם. אופציה נוספת בטיולי החברה היא פעילות גיבוש ומשחקי חברה. כאן נוכל להציע מגוון פעילויות O.D.T , פעילויות חווייתיות מגבשות, לצד הרבה יצירתיות ומעו"ף בטיולים.

אז למה בעצם לעבוד איתנו לתכנון וביצוע טיול חברה או נופש חברה? מה מייחד את יעדים פרייבט טורס?

ובכן בראש ובראשונה היחס האישי והתפירה האישית לכל לקוח בכל טיול. גם בטיולי משפחות, טיולי קבוצות או כל טיול אחר שאנו מובילים , תמיד נדאג שהטיול שלכם לא יהיה העתק של טיולים אחרים. היחס האישי והתפירה האישית הן נר לרגלינו ואנו מקפידים על כך בכל טיול. תמיד נעדיף להציע את הלא מוכר והמיוחד בכל יעד וזאת לצד המקומות שהם חובה בכל מסלול. אנחנו נמשכים אל הלא מוכר ואל המקומות המיוחדים ומכאן הטיול שלכם יהיה יחיד ומיוחד. לא משנה היכן תטיילו , טיול חברה בארץ או טיול חברה בחו"ל תמיד נקפיד למצוא את המקום המיוחד שלא כולם מכירים. היצירתיות היא תכונה נוספת שמאפיינת אותנו בבניית טיולי חברה. אם הגענו בטיול חברה שלכם לאטרקציה מסויימת או טיילנו במסלול מסויים או מגיעים לארוחה במסעדה נשתדל להסתכל על הדברים אחרת ולהפוך פעולה שנראית טריוויאלית לאחרת. המחויבות שלנו היא לשלמות טיול החברה שלכם. כן, השלמות היא מחוייבות וערך שמוביל אותנו בבניית טיולים בכלל וכמובן בטיולי חברה בפרט. ההקפדה על הפרטים הקטנים, הדיוק והמצויינות יהפכן את טיול החברה שלכם לחוויה בלתי נשכחת. אנחנו אוהבים אתגרים ולכן אם אתם מחפשים יעדים מעניינים ,אתם סקרנים ורוצים לאתגר אותנו אל תהססו לשתף אותנו. לנו קשרי עבודה מצויינים הן עם ספקים בארץ והן עם ספקים בחו"ל וכל אחד מהם מוכן ומזומן לספק עבורכם חוויה כוללת של טיול חברה.
אז אל תתלבטו ופשוט תתקשרו ונשמח להתאים עבורכם טיול חברה מושלם.