חופים ומקדשים במקסיקו

פרטים ותיאור כללי

 

בטיולינו זה במקסיקו נשלב בין נופש ומנוחה בחופים הידועים של מקסיקו לבין סיור באתרי טבע תרבות ומקדשים של תרבויות עתיקות. בטיולינו נעבור בין נופי מדבר והרי געש מושלגים, גונגלים טרופיים שמורת מפלים  ונופש מפנק באתריה הידועים והמובחרים של מקסיקו. הטיול המוצע הינו בקצב המתאים לכם ומאוזן בצורה מושלמת בין נופש לטיול.

  • נופש באיסלה מוחרס
  • סן קריסטובל דה לאס קאסאס
  • סיור בפאלאנקה
  • סיורים בשבטי המאיה באזור צאיפס
  • שמורת אגואה אזול
  • נופש בפלאייה דל כרמן
  • קנקון

 

מסלול ולוח זמנים

ניתן להתאמה אישית

יום 1 – הגעה לקנקון

ננחת במקסיקו בעיר הנופש קנקון בשדה התעופה בינלאומי. עם ההגעה לשדה נציגינו המקומי יקבל את פניכם בברכה. מהשדה העברה לאיסלה מוחרס .

לינה באיסלה מוחרס.

יום 2,3 –איסלה מוחרס.

לפניכם יומיים חופשיים להנאה מרבית מהחופים באיסלה מוחרס.

יום 4 – איסלה מוחרס – סאן קריסטובל דה לאס קאסאס.

לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה בקנקון לטיסת פנים לסן קריסטובל דה לאס קאסאס. עם ההגעה לעיירה הקולוניאלית בחבל הציאפאס העברה למלונינו. העיירה נמצאת ברמה הררית ומהווה בסיס ליציאה לסיור בכפרים ההרריים של בני שבט המאיה.

יום 5 – סן קריסטובל – פאלנקה

בבוקר נצא לסיור באתרים המרכזיים בעיר העתיקה , סן קריסטובל .לאחר מכן נצא לסיור בכפרים של בני שבט הצוציל , הצאמולה ו סן לורנסו. בסיורינו נתרשם מהשווקים המקומיים ,נטייל בסמטאות עם האיכרים בלבושם המסורתי, ונפגוש בבעלי מלאכה מסורתיים המשמרים את מסורתם לאורך השנים.

אחר הצהריים נצא לכיוון הכפר ציאפס לשייט בקניון סומידרו המרהיב עם הצוקים המרשימים ומגוון של בעלי חיים בסביבתו.

לינה בסאן קריסטובל

יום 6 –  סן קריסטובל-אגואה אזול- פאלאנקה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה אל עבר שמורת המפלים מים כחולים. עם ההגעה נצא לסיור בין מפלים ומים שוצפים וכמובן לא נשכח להביא אתנו בגדי  ים .נבלה יום בין מפלים מרהיבים מים בצבע טורקיז וצמחייה עשירה. בסיום העברה לעיירה פאלנקה הממוקמת בגונגל.

לינה במלונינו בעיירה.

יום 7 – פאלאנקה –קנקון

בבוקר נסייר בעתיקות קמפאצה. נבקר באתר הקבורה, בארמונות המפוארים ובפירמידות המרשימות עבודתו של המלך פאקל אשר הביא  לשגשוגה של העיר במשך שנים רבות

לאחר הסיור העברה לשדה התעופה לטיסה פנימית לעיירת הנופש קנקון. עם הנחיתה בשדה התעופה נפגש עם נציגינו המקומי ויחד איתו נצא  לעיירת החוף היפיפייה פלאייה דל כרמן. 

יום 8,9 – נופש בפלאייה דל כרמן

לפנינו יומיים לנופש בעיירת החוף פלאייה דל כרמן.

עיירת החוף היפיפייה שהתחילה כעיירת דייג קטנה ומקום ליציאה לאי הצלילה קוזומול, הפכה עם הזמן לאטרקציה תיירותית בפני עצמה. כיום פלאייה דל כרמן מזכירה להרבה את קנקון אך פחות עמוסה בתיירים.

לינה בפלאיה דל כרמן.

יום 10 – חזרה
לאחר ארוחת בוקר ובהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסתינו חזרה.

מה אוכלים בטיול? האם יש מסלולים מאתגרים ? לאיזה גילאים הטיול מתאים ?

יש לך שאלה לגבי חופים ומקדשים במקסיקו?

אנו יודעים שכשמתכננים לטייל בחו"ל צצות הרבה שאלות, בשביל זה אנחנו כאן!
רוצה שנחזור אלייך לפרטים נוספים ?

אולי יעניין אתכם

טיול מאורגן לקוסטה ריקה

טיול מאורגן לקוסטה ריקה

בטיול לקוסטה ריקה ניכנס ממש לתוך תמונה ונפגוש את הטבע במלוא עוצמתו ויופיו! מדינה טרופית במרכז אמריקה, חופים מרהיבים של האוקיינוס השקט ושל הים הקריבי,

קרא עוד »

גואטמלה הקלאסית

הטיול הקצר והקולע אל גואטמלה. בטיול זה יוכלו אלה מבינינו אשר קצרים בזמן לטייל באתרים המרכזיים של גואטמלה. נוכל בטיול זה לחוות את הערים הקולוניאליות

קרא עוד »
טיול קוסטה ריקה

אל הרי געש ומעיינות חמים

מסלולי הטיול בקוסטה ריקה רבים ומגוונים ומאפשרים לבנות שילוב של טבע מלא בנופים מדהימים בעלי חיים בסביבתם הטבעית ומגוון אפשרויות לאוהבי האדרנלין והתרבות המקומית. בטיול

קרא עוד »

יעדים מומלצים