שמורות הטבע והקופים

פרטים ותיאור כללי

קוסטה ריקה המדינה הקסומה והאקזוטית במרכז אמריקה הינה גן עדן לחובבי הטבע במלוא הדרו. בקוסטה ריקה האקזוטית שילוב של הרי געש ,יערות גשם, ומגוון בעלי חיים במסלול הטיול הקצר שלפנינו נבקר בשמורות המרכזיות של קוסטה ריקה, נצא למסלולי הליכה ביערות הגשם, נבדר בהרי  געש , ונפגוש בחיות הרבות בסביבתן הטבעית ובינות לעצי המנגרוב.

  • הר הגעש פואז
  • שמורת הטבע ארנל
  • הר הגעש טנוריו
  • שמורת מונטה ורדה- קנופי ביערות הגשם
  • שמורת מנואל אנטוניו- חופים מרהיבים , יער טרופי סבוך ועצי מנגרובים

מסלול ולוח זמנים

ניתן להתאמה אישית

יום 1 –  סאן חוזה

עם ההגעה לסן חוזה נציגינו המקומי יקבל את פניכם בברכה בשדה התעופה. לאחר איסוף הכבודה העברה למלונינו בסן חוזה

יום 2–סאן חוזה – ארנל

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לבקר בהר הגעש פואז ונגיע לנקודת התצפית על הלוע העצום שלו. מכאן נמשיך למפלי לה פאז ולטבע הדהים שבסביבתו. לאחר סיור בשמורה המרהיבה והמפלים השוצפים נאכל באזור ארוחת צהריים באזור. מכאן ניסע לארנל שבמחוז אלחואלה. מעבר לנופי  הטבע המגוונים בשמורה הר הגעש הוא האטרקציה המרכזית באזור. סיור בשמורה והעברה למלון בסמוך. 

יום 3 – ארנל  -– ריו סלסטה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בשמורת הטבע של הר הגעש טנוריו. בשמורה  נלך במסלול של כ 7 ק"מ ביער עננים טרופי עד לנהר התכול ,היכן שהמים יוצרים השתקפות בצבע תכלת שמיימי. נחזור במסלול עד לאוזס אזור הפתחים באדמה.

עם סיום המסלול העברה למלונינו באזור. 

יום 4  – ארנל -מונטה וורדה

לאחר ארוחת הבוקר, סיור רגלי בפארק הלאומי של ארנל, הכולל עלייה בשביל הטוקאנים עד לנקודת התצפית המרהיבה על הר הגעש ארנל, האגם והמעיינות החמים. 

בצהריים תצאו למונטה וורדה . נוף מהמם של מפרץ ניקוייה ואיי האזור ילוו אתכם בדרככם לדרך מכוסה יער המכונה "ההר הירוק". 

עם ההגעה לשמורה העברה למלונינו באזור.

יום 5 -מונטה וורדה – יום חוויתי

הבוקר נצא למסלול הליכה בתוך היער ונחצה 8 גשרים שונים המרכיבים את מערכת הגשרים של הפארק. לאחר מכן גלישת עננים ברכבל. מבט ממעוף הציפור על יער העננים, הר הגעש ארנל ומפרץ ניקוייה.. נוכל  לעצור בכל נקודה לצילום הנוף עוצר הנשימה. חווייה מהנה ובטוחה לכל המשפחה. לסיום הפרק החוויתי הקנופי –הרפתקה של מעוף בין הצמרות דרך כבלים ופלטפורמות. בסוף היום נצא לסיור מודרך בבריכת צפרדעים ותצוגת פרפרים ללימוד סוגי החיות היחודיות לאיזור הטרופי של קוסטה ריקה..

בסיום היום העברה למלונינו באזור .

יום 6  -מונטה וורדה–מנואל אנטוניו

בבוקר נצא לסיור ביער העננים של מונטה וורדה, במהלכו תגלו את הגן הירוק והעשיר בצמחים טרופיים .העננים המתקבצים מעל למדרונות מספקים את הלחות הדרושה לקיום הצמחייה שופעת החיוניות.. האוויר עשיר בציוצי ציפורים וקולות של חיות היער הקטנות וניתן לשמוע את קריאת הקוף השואג. 

בסיום הסיור נצא לשמורת מנואל אנטוניו .שמורה זו ידועה בשל החופים הלבנים המוקפים גבעות יער ירוקות. בדרך נעצור לספארי קרוקודילים הכולל שייט על הנהר וצפייה בתנינים הרובצים לגדותיו בינות לצמחיה העבותה.

בסיום היום העברה למלונינו באזור.

  יום 7 – מנואל אנטוניו.

הבוקר נצא לסיור בפארק המפורסם ביותר בקוסטה ריקה עם חופים מרהיבים, מנגרובים ויער טרופי סבוך. בשמורה ארבעה  חופים בעלי מאפיינים שונים. במהלך הסיור המודרך נלמד על מגוון הפרפרים קופים רקונים ושאר בעלי החיים השונים המאכלסים את השמורה. 

בהמשך היום שייט מרתק באיי דאמאס לצפייה והאכלת קופים בליווי של מדריך "הדובר" את שפתם ומפגש אינטימי עם הקופים.

לילה במלונינו באזור.

יום 8  – מנואל אנטוניו –  – שדה התעופה

בבוקר בהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה.

מה אוכלים בטיול? האם יש מסלולים מאתגרים ? לאיזה גילאים הטיול מתאים ?

יש לך שאלה לגבי שמורות הטבע והקופים?

אנו יודעים שכשמתכננים לטייל בחו"ל צצות הרבה שאלות, בשביל זה אנחנו כאן!
רוצה שנחזור אלייך לפרטים נוספים ?

אולי יעניין אתכם

טיול מאורגן לקוסטה ריקה

טיול מאורגן לקוסטה ריקה

בטיול לקוסטה ריקה ניכנס ממש לתוך תמונה ונפגוש את הטבע במלוא עוצמתו ויופיו! מדינה טרופית במרכז אמריקה, חופים מרהיבים של האוקיינוס השקט ושל הים הקריבי,

קרא עוד »

גואטמלה הקלאסית

הטיול הקצר והקולע אל גואטמלה. בטיול זה יוכלו אלה מבינינו אשר קצרים בזמן לטייל באתרים המרכזיים של גואטמלה. נוכל בטיול זה לחוות את הערים הקולוניאליות

קרא עוד »
טיול קוסטה ריקה

אל הרי געש ומעיינות חמים

מסלולי הטיול בקוסטה ריקה רבים ומגוונים ומאפשרים לבנות שילוב של טבע מלא בנופים מדהימים בעלי חיים בסביבתם הטבעית ומגוון אפשרויות לאוהבי האדרנלין והתרבות המקומית. בטיול

קרא עוד »

יעדים מומלצים